راهپیمایی روز قدس

بسمه تعالی
روز قدس، روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره)
روز قدس یادگاری جاودان از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) است. این روز نه تنها برای ملت ایران بلکه برای هر انسان آزاده ای روز دفاع از حقوق ملت ستمدیده‌ای است که غاصبان و زورگویان می خواهند صدای به ‌حق آنان را درسینه خفه کنند. روز قدس در سراسر جهان به نماد آزادی‌خواهی ملت مظلوم فلسطین تبدیل شده است و مسلمانان روزه‌دار هرساله ندای اسارت فلسطین اشغالی را فریاد می‌زنند تا جنایت ‌های صهیونیسم جهانخوار فراموش نشود.
رژیم جعلی صهیونیستی با حمایت های همه جانبه شیطان بزرگ آمریکا بر خلاف قوانین حقوق بشر از هیچ ظلم و ستمی بر ملت فلسطین فرو گذار نکرده است. روز قدس فرصت مغتنمی است که همه انسان های صلح طلب با مشت هایی گره کرده حقیقت های کتمان شده حقوق بشر در فلسطین را فریاد زنند تا مرحمی بر دردهای بی پایان زنان و کودکان بی پناه فلسطین باشد .
امور فرهنگی دانشجویی موسسه آموزش عالی حکمت رضوی از تمامی انسان های آزاده به ویژه قشر دانشگاهی برای شركت در راهپیمایی میلیونی بصیرت،غیرت و ولایت مداری در روز قدس دعوت به عمل آورده تا با حضورپرشور در این روز بزرگ، وحدت مسلمانان بیش از پیش چون خاری در چشم سنگدلان كور باطن فرو رود.
📢📢📢وعده دیدار:جمعه 17 فروردین ساعت 10 صبح میدان بسیج- مقابل شرکت برق 🇮🇷🇮🇷🇮🇷

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.