به وب سایت موسسه آموزش عالی حکمت رضوی خوش آمدید.

تبریک روز حسابدار

روز حسابدار را به تمامی اساتید گرانقدر و همکاران محترم و دانشجویان گرامی این رشته و حرفه ،تبریک عرض می نمائیم.          

ادامه مطلب

اطلاعیه تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی

 متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموز کشور مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی

به اطلاع متقاضیان محترم وام دانشجویی می رساند درخواست هایی که تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۱۴ مدارک خود را تحویل ننمایند حذف خواهند گردید.

ادامه مطلب

قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم

جهت برگزاری کلاس به صورت حضوری درخواست کتبی خود را حداکثر۳ روزقبل از برگزاری کلاس به شماره ۰۹۱۵۴۱۸۴۸۸۳

ادامه مطلب

قابل توجه متقاضیان وام دانشجویی

اطلاعات پرتال دانشجویی صندوق رفاه به روزرسانی گردیده و آماده  ثبت نام وام دانشجویی می باشد از متقاضیان دریافت وام

ادامه مطلب

تسلیت به استاد محترم سرکارخانم دکتر ارجمندی نژاد

ادامه مطلب

اطلاعیه مهم و فوری آموزشی

دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ جهت تمدید سنوات نیمسال هفتم و دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ورودی ۹۵ جهت تمدید سنوات یازدهم درخواست خود را تا تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۰ در سامانه سجاد قسمت شورای بررسی موارد خاص ثبت نمائید.

ادامه مطلب

دومین کنفرانس ملی مدیریت ، اقتصاد و علوم اسلامی

ادامه مطلب

اطلاعیه مهم آموزشی

کلیه دانشجویانی که در پرتال وبینار یا LMS خود مشکل دارند فقط تا آخر این هفته (۱۴۰۰/۸/۲۶) فرصت دارند که با مراجعه به آموزش مشکلات خود را بررسی و برطرف نمایند بدیهی است پس از این تاریخ هیچگونه عذری در این خصوص پذیرفته نخواهد بود.

ادامه مطلب

اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان محترم متقاضی وام دانشجویی می رساند جهت ثبت نام  وام، ابتدا وارد پرتال دانشجویی صندوق رفاه به نشانی https://bp.swf.ir/  شوید.پس از تائید مسئول مربوطه می بایست در پرتال دانشجویی صندوق رفاه درخواست وام شهریه خود را ثبت نمائید و سپس سندتعهد و سایر مدارک خود را طبق آئین نامه  ، به مسئول […]

ادامه مطلب

سامانه ایرانداک

دانشجویان محترم می توانندجهت هدفمندسازی و افزایش کارایی و اثربخشی پژوهش های دانشگاهی به ویژه پایان نامه هاو رساله های تحصیلات تکمیلی و بررسی پیشینه موضوع تحقیق خود به سایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایرانداک) به آدرس زیر مراجعه نمایند: https://pishineh.irandoc.ac.ir بررسی ها در کوتاهترین زمان در پایگاه اطلاعات علمی ایران به نشانی  https://ganj.irandoc.ac.ir […]

ادامه مطلب

اطلاعیه شروع کلاسهای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰

اطلاعیه شروع کلاسهای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ می رساند، کلاسهااز روز سه شنبه ۱۴۰۰/۸/۱۱ به صورت آنلاین از طریق سامانه وبینار شروع می گردد. دانشجویان محترم قبل از شرکت در کلاسها برنامه کلاسی خود را از طریق پرتال دانشجویی مجدد بررسی نمایند. جهت ورود به سامانه […]

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان محترم افغانستانی

جهت رفاه حال دانشجویان افغانستانی( دختر، پسر) که برای اخذ ویزا ملزم به خروج از کشور بوده اند این امکان فراهم گردیده است که برای اخذ ویزا به جزیره کیش مراجعه نمایند و دیگر نیازی به خروج از کشور نیست.

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان محترم که از دانشگاه گیلان دانش آموخته شده اند

ادامه مطلب

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰

جهت رفاه حال پذیرفته شدگان محترم آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ ، فردا پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۸/۶ موسسه از ساعت۱۳-۸ باز می باشد.

ادامه مطلب