به اطلاع دانشجویان ورودی جدید کلیه مقاطع تحصیلی( کارشناسی و کارشناسی ارشد) می رساند نسبت به تکمیل فرم کارنامه سلامت  روان و جسم اقدام نموده و بعد از تکمیل فرم های مربوطه، از خروجی اطلاعات سلامت جسم و سلامت روان خود جداگانه پرینت گرفته و کارنامه سلامت جسم و کارنامه سلامت روان را به امورفرهنگی دانشگاه حداکثر تا پایان آبان ماه ۹۷تحویل نمایند.

لازم به ذکر است که انجام این روند یکی از مراحل ثبت نام بوده و الزامی می باشد و در صورت عدم مراجعه امکان دریافت کارت دانشجویی میسر نمی باشد.

لینک آدرس سامانه کارنامه سلامت جسم و سلامت روان دانشجویان ورودی جدید:

کارنامه سلامت روان:   https://portal.saorg.ir/mentalhealth
کارنامه سلامت جسم: http://portal.saorg.ir/physicalhealth

**مهلت زمان مراجعه به سایت جهت ورود اطلاعات: تا پایان آبان ۹۷**

 

 

دانشجویان گرامی قبل از تکمیل فرم های کارنامه سلامت مطالب مهم زیر با دقت مطالعه بفرمائید.

  • ثبت نام در سامانه ، نیازمند داشتن آدرس ایمیل یا جی میل و شماره موبایل معتبردر دسترس است.در صفحه دوم ثبت نام ،باید کدهای تاییدیه که برای ایمیل یا جی میل یا موبایل شما ارسال می شود را وارد کنید(هردو کد ) تا کار ادامه یابد.بنابراین ایمیل شخصی یا موبایل خود را در دسترس داشته باشید.
  • لازم است فقط با شماره همراه و ایمیل شخصی خود در سامانه ثبت نام نمائید .اطلاع رسانی های بعدی و همچنین ورود به سامانه ،براساس اطلاعات اولیه وارد شده  توسط متقاضی انجام می شود.
  • این مرحله، به منزله پیش ثبت نام می باشد و صرفا جهت تعیین نام کاربری(کدملی شما)و رمز عبور می باشد.
  • در مرحله بعد لازم است با نام کاربری(کدملی) خود وارد سامانه شوید و اطلاعات ثبت نام خود را تکمیل نمائید.پیش از ثبت نام و دریافت تایید ، امکان ضبط هیچ درخواستی وجود ندارد.
  • جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با مراجعه به سایت موسسه ac.ir در قسمت منوی دسترسی سریع به قسمت تکمیل کارنامه سلامت روان مراجعه نمائید.