به وب سایت موسسه آموزش عالی حکمت رضوی خوش آمدید.

مطالب دسته: اخبار

مصادیق تقلب در جلسات امتحانی

بر اساس بخشنامه ارسالی از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات و فناوری مورخ ۹/۳/۱۳۹۷ مصادیق تقلب در جلسات امتحانی به شرح زیر اعلام می گردد:

ادامه مطلب...

فعال سازی پایگاه اطلاعاتی سیویلیکا بر روی سرورهای موسسه

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند، پایگاه اطلاعاتی سیویلیکا بر روی سرورهای موسسه فعال می باشد.لذا دانشجویان می توانند از طریق سیستم های موسسه به پایگاه سیویلیکا دسترسی داشته باشند.کتابخانه موسسه آموزش عالی حکمت رضوی
ادامه مطلب...

پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی جان‌باختن جمعی از هم‌میهنان در کرمان و تهران

🏴 پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی جان‌باختن جمعی از هم‌میهنان در کرمان و تهران

بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه‌ی تلخ و غم‌بار جان باختن جمعی از هم میهنان عزیز در هنگام بدرقه‌ی شهید عالیقدر و نیز حادثه‌ی مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری و جان‌باختن مسافران ایرانی و غیر ایرانی، دو نقطه غم‌انگیز این دو روز است.
اینجانب ضمن ابراز صمیمی‌ترین همدردی‌ها با خانواده‌های داغدار و اظهار مراتب تأسف و تأثر، از خداوند متعال صبر و بردباری برای بازماندگان و رحمت و مغفرت برای جان‌باختگان مسألت میکنم.

سیّد علی خامنه‌ای
۱۸ دی ماه ۱۳۹۸

ادامه مطلب...

اجتماع خود جوش مردمی در حمایت از پاسخ قاطع، محکم و انتقام جویانه سپاه پاسداران

اجتماع خود جوش مردمی امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۸ در حمایت و تشکر از پاسخ قاطع، محکم و انتقام جویانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقابل سپاه امام رضا با حضور جناب آقای دکتر مجتبی بذرافشان مقدم رئیس بسیج اساتید استان در بلوار وکیل آباد برگزار شد.

ادامه مطلب...

تسلیت و ابراز همدردی با خانواده عزیزانی که درحادثه پرواز اوکراین جان خود را از دست دادند

ایران تسلیت
در پی بروز حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، تعدادی از هم‌وطنان مان جان خود را از دست دادند، ضمن تسلیت به مردم ایران و خانواده‌هایی که در پرواز اوکراینی حضور داشتند، از خداوند متعال برای درگذشتگان طلب عفو و رحمت الهی و برای بازماندگان آن عزیزان طلب صبر می‌نماییم.

ادامه مطلب...

ثبت نام وام دانشجویی تمدید شد

تمدید شد
جهت جلب رضایتمندی دانشجویان،بدینوسیله مهلت پرداخت وام های دانشجویی استثنائاً برای بار دوم تا تاریخ ۹۸/۱۰/۲۰تمدید گردید. از متقاضیان محترمی که تا کنون اقدام به ثبت نام ننموده اند تقاضا می شود در اسرع وقت جهت ثبت نام به پرتال دانشجویی صندوق رفاه به نشانی bp.swf.ir مراجعه و درخواست وام خود را ثبت نمایند. بدیهی است پس از مهلت مقرر هیچ درخواستی پذیرفته نخواهد بود.

ادامه مطلب...