به وب سایت موسسه آموزش عالی حکمت رضوی خوش آمدید.

مطالب دسته: اخبار

اطلاعیه در خصوص گروه موسسه حکمت رضوی در فضای مجازی

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند ؛ با توجه به قطعی پیام رسانهای خارجی ، موسسه آموزش عالی حکمت رضوی اقدام به ایجاد گروه در پیام رسان ایتا نموده است . از دانشجویان محترم تقاضا می شود از طریق لینک زیر به گروه بپیوندند:                          https://eitaa.com/joinchat/3008233616G96faa9e49c

ادامه مطلب...

تعطیلی موسسه تا سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۵و تعطیلی کلاسها تا پایان هفته

جهت بهره معنوی از روزهای پایانی ماه صفر موسسه تا سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ تعطیل می باشد. روزهای چهارشنبه و پنجشنبه کلاسها تعطیل می باشد و کارکنان جهت ثبت نام دانشجویان نوورود حضور خواهند داشت.

ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم در خصوص آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

با نظر به اعلام معاون فرهنگی آستان قدس رضوی و امکان استفاده از فضای آموزشی موسسات کلاسهای موسسه از تاریخ ۶ مهر برگزار می گرددو کلاس جبرانی یک یا دو جلسه در طول ترم توسط اساتید محترم با دانشجویان عزیز هماهنگ خواهد نمود.

ادامه مطلب...

تعطیلی روز دوشنبه مورخ۱۴۰۱/۶/۱۴

به اطلاع کلیه دانشجویان و پذیرفته شدگان محترم می رساند فردا دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۶/۱۴ موسسه تعطیل است و ثبت نام ورودی ۱۴۰۱روز سه شنبه ادامه خواهد یافت.

ادامه مطلب...

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

ضمن تبریک به عزیزانی که در  آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ این موسسه پذیرفته شده اند، به اطلاع  می رساند زمان مراجعه وثبت نام از روز یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۱۳ می باشد. مدارک مورد نیاز ثبت نام:

ساعت مراجعه جهت ثبت نام :۱۴-۸

ادامه مطلب...

پرداخت شهریه

 دانشجویان محترمی که نتوانستند پرداخت الکترونیک انجام دهند؛می توانند شناسه پرداخت خود را از طریق پرتال دانشجویی / منوی مالی/کارنامه مالی دریافت نموده سپس به شعب بانک تجارت مراجعه و مبلغ مورد نظر را به شماره حساب ۴۳۲۳۴۴۴۴۴ بانک تجارت به نام موسسه آموزش عالی حکمت رضوی پرداخت و شماره شناسه دانشجو را روی فیش حتما قید نمایند در غیر این صورت پرداخت ثبت نخواهد شد.

ادامه مطلب...