به وب سایت موسسه آموزش عالی حکمت رضوی خوش آمدید

مطالب دسته: اخبار

اطلاعیه کاهش ساعت کاری موسسه در روزهای پس از شب های قدر

اطلاعیه کاهش ساعت کاری موسسه در روزهای پس از شب های قدر: به اطلاع کلیه دانشجویان و اساتید گرامی می رساند زمان شروع کار موسسه در روزهای شنبه و چهارشنبه مورخ ۴و۸ خردادماه برابر نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان ازساعت ۹ صبح خواهد بود. ضمنا کلاس های ساعت ۸تا ۱۰ در تاریخ های ذکر شده برگزار نمی گردد.

ادامه مطلب...

اطلاعیه در خصوص کانال تلگرامی با لینک t.me/hekmatuniversity

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کانال تلگرامی با مشخصات فوق متعلق به این موسسه نمی باشد و موسسه آموزش عالی حکمت رضوی از طریق قانونی به جهت سوء استفاده از نام موسسه در حال انجام امور قانونی و شکایت از پدید آورنده کانال می باشد .از دانشجویان محترم تقاضا می شود جهت اطلاع رسانی مطلوب به کانال تلگرامی موسسه با لینک t.me/hekmatrazaviuni مراجعه نمایند.

ادامه مطلب...

اطلاعیه فوری در خصوص ثبت نام وام دانشجویی

از متقاضیان محترم تقاضا می شود جهت ثبت درخواست وام به نشانی bp.swf.ir ( پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان) مراجعه و درخواست وام شهریه غیرانتفاعی بانک قرض الحسنه مهر را انتخاب نمایند.شایان ذکر است فرصت ثبت نام فقط تا قبل از پایان وقت اداری ۹۸/۲/۲۹ می باشد و زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار قرآنی ایران و جهان

به اطلاع کلیه دانشجویان و اساتید علاقمند می رساند از این پس می توانند جدید ترین اخبار قرآنی ایران و جهان اسلام را در نخستین و بزرگترین خبرگزاری تخصصی قرآن کریم به آدرس iqna.ir (ایکنا) پیگیری نمایند.

ادامه مطلب...

اطلاعیه تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم

قابل توجه دانشجویان محترم

با توجه به تغییر روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به روزهای ۲۳ و۲۴ خرداد لذا کلیه امتحانات روزهای اول و دوم و سوم امتحانی به شرح زیر تغییر نمود:

۱- روز سه شنبه ۹۸/۳/۲۱ به یکشنبه ۹۸/۴/۹

۲- روز چهارشنبه ۹۸/۳/۲۲ به دوشنبه ۹۸/۴/۱۰

۳- روز پنجشنبه ۹۸/۳/۲۳ به سه شنبه ۹۸/۴/۱۱

ضمنا ساعات امتحانی ذکر شده در برنامه بدون تغییر می باشد.

ادامه مطلب...

اطلاعیه رزرو غذا در ماه مبارک رمضان

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جهت رزرو غذا برای روزهای ماه مبارک رمضان می بایست وعده شام را انتخاب نمایند.ضمنا برنامه غذایی ساعت ۱۳ بسته خواهد شد و تحویل غذا از ساعت ۱۶-۱۵ خواهد بود. از دانشجویان متقاضی درخواست می شود تا قبل از ساعت ۱۳ اقدام به رزرو غذا نمایند.

ادامه مطلب...

قابل توجه اساتید و دانشجویان موسسه آموزش عالی حکمت رضوی


به استحضار کلیه اساتید و دانشجویان می رساند، فروش کرایه نسخه های دیجیتال (الکترونیک) و کاغذی، کتابهای چاپ شده توسط انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان به آدرس https://booket.ir راه اندازی شده است.فهرست کتابهای چاپ شده به آدرس   printpub.uk.ac.irنیز قابل مشاهده می باشد.

اساتید و دانشجویان علاقمند می توانند با مراجعه به آدرس های فوق از امکانات این سایت بهره مند گردند.

ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم آموزشی

دانشجویان روان شناسی مقطع کارشناسی که درس پایان نامه را در مهر۹۷ انتخاب نموده اند، چنانچه تا پایان اردیبهشت ۹۸ موضوع خود را با استاد مربوطه قطعی نکنند، بایستی مجددا درس پایان نامه را انتخاب واحد نمایند.

ادامه مطلب...