به وب سایت موسسه آموزش عالی حکمت رضوی خوش آمدید.

مطالب دسته: اخبار

اطلاعیه مهم آموزشی

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند با توجه به اختلال پیش امده در کارت ورود به جلسه امتحانی برخی از دانشجویان که انتخاب واحد ترم دوم انها به جای کارت ورود به جلسه جایگزین شده است ، این اختلال سیستمی بوده و ان شاءا… بزودی رفع خواهد شد. مسئولین محترم در حال پیگیری هستند.

ادامه مطلب...

قابل توجه دانشجویان معلول شاغل به تحصیل

در راستای شناسایی و حمایت از دانشجویان معلول شاغل به تحصیل در دانشگاههای سراسر کشور، وتشکیل بانک اطلاعاتی از مشخصات این قشر عزیز از دانشجویان، خواهشمند است دانشجویان محترم معلول حداکثر تا اول بهمن

ادامه مطلب...

اطلاعیه ساعت کاری

با توجه به بهبود نسبی هوا و ایجاد آمادگی برای برگزاری امتحانات پایان نیمسال تحصیلی، ساعت کار موسسه آموزش عالی حکمت رضوی

ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم آموزشی

دانشجویان محترم، درصورتی که تغییرات تعویق امتحانات در برنامه امتحانی برای فردی اعمال نگردیده است

ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم برگزاری امتحانات

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند، امتحانات پایان ترم برای تمام رشته ها و تمام مقاطع به صورت حضوری برگزار می گردد. تاریخ برگزاری امتحانات در پرتال دانشجویی اصلاح گردیده است لذا برای مشاهده برنامه امتحانی به پرتال خود مراجعه نمایید.

ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم و فوری تعویق امتحانات

 
🔸تعویق امتحان‌های موسسه آموزش عالی حکمت رضوی به مدت یک هفته
 
🔹باتوجه به اعلام فرمانداری، استانداری و ستاد مدیریت بحران، موسسه آموزش عالی حکمت رضوی و کلیه دانشگاه ها تا پایان هفته به علت کمبود گاز تعطیل می باشند لذا کلیه امتحانات موسسه آموزش عالی حکمت رضوی از تاریخ ۱بهمن ماه شروع خواهند شد. امتحان مورخ ۲۴ دی ماه هم در تاریخ ۱ بهمن برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم در خصوص تعطیلی روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۴

بر اساس اعلام استانداری محترم استان خراسان رضوی، روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۴موسسه آموزش عالی حکمت رضوی تعطیل و کلیه امتحانات لغو گردیده و تمامی دروس امتحانی روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ عینا به مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ در همان ساعت اعلام شده برگزار می گردد.

ادامه مطلب...