به وب سایت موسسه آموزش عالی حکمت رضوی خوش آمدید.

مطالب دسته: اخبار

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون سال ۱۳۹۸

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های با آزمون

ضمن عرض تبریک به عزیزانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ پذیرفته شده اند بدینوسیله برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام و مدارک لازم مطالب ذیل را به دقت مطالعه و در روزهای چهارشنبه

ادامه مطلب...

زمان و مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸

ضمن عرض تبریک به عزیزانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ پذیرفته شده اند؛ بدینوسیله برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام و مدارک لازم مطالب ذیل را به دقت مطالعه نمایید و در روزهای یکشنبه ۹۸/۶/۲۴ لغایت سه شنبه ۹۸/۶/۲۶ ازساعت ۷/۳۰ الی ۱۴/۳۰ برای ثبت نام به محل موسسه واقع در قاسم آباد- اندیشه ۶۸-چهارراه اول- سمت چپ- پشت بوستان نیلوفر آبی- موسسه آموزش عالی حکمت رضوی مراجعه فرمائید.

ادامه مطلب...

گرامیداشت ایام ا… ۱۷ شهریور

یوم‏ اللّه هفده شهریور، از نمادهای مقاومت، شجاعت و ایستادگی ایرانیان در حکومت پهلوی است. روزی که به تعبیر رهبرکبیر انقلاب، روز خداست. از سوی دیگر، جمعه سیاه، گزارشگر جنایت‏های شاهنشاهی و اعمال ضداسلامی و غیرانسانی رژیم پهلوی است که با عنوان آزادی و استقلال کشور، در مسیر حذف دین از جامعه دینی می‏ کوشید. هفده شهریور روز جوشش شعور و آگاهی انسانهای آزاده که به ندای مقتدای خود لبیک گفتند. به فرموده امام شهیدان، یاد این روز و شهیدان گلگون کفنش را گرامی میداریم.

ادامه مطلب...

اطلاعیه شماره یک ثبت نام داوطلبان مقطع کارشناسی با سوابق تحصیلی + مدارک

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند جهت سهولت در انجام فرایند ثبت نام به نشانی موسسه واقع در قاسم آباد- بلوار اندیشه ۶۸- چهارراه اول – سمت چپ- موسسه آموزش عالی حکمت رضوی – اتاق کامپیوتر مراجعه فرمائید.

تلفن: ۶۱-۳۶۲۳۸۶۵۸                  نشانی سایت: https://hri.ac.ir

ادامه مطلب...

اطلاعیه ثبت وام عتبات عالیات

با عنایت به نزدیک شدن ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان، حضرت اباعبدا…الحسین(علیه السلام) به اطلاع متقاضیان وام عتبات عالیات می رساند جهت ثبت درخواست خود در سامانه فاز۲ صندوق رفاه دانشجویان، می توانند حداکثر تا مورخ ۹۸/۶/۱۵ اقدام فرمایند.

ادامه مطلب...

اطلاعیه مهم امور مالی در خصوص انتخاب واحد نیمسال اول ۹۹-۹۸

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند؛ فعال شدن پرتال دانشجویی برای انتخاب واحد منوط به پرداخت الکترونیکی شهریه از طریق پرتال می باشد. لازم به ذکر است مبلغ علی الحساب پرداخت شهریه در مقطع کارشناسی ۵۰۰۰۰۰۰ ریال و در مقطع کارشناسی ارشد ۷۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

ادامه مطلب...